Buty ślubne szyte na miarę

Wesele z kostką Rubika
1 lutego 2017
Menu weselne pięknie podane
10 marca 2017

Butom ślubnym stawiamy wysokie wymagania. Mają być piękne, powinny pasować do sukienki, ale nie odciągać od niej uwagi. No i jeszcze muszą być wygodne, a obcas najlepiej by był wysoki! Zamiast spędzać długie tygodnie na poszukiwaniach idealnej pary na półkach sklepowych rozwiązaniem jest zamówienie butów szytych na miarę.

Buty z pracowni Agi Prus to połączenie trendów z klasyką i tradycyjnymi rzemieślniczymi metodami szycia. Projektowaniem zajmuje się Aga, nad wykonawstwem czuwa jej tata Janusz. Razem tworzą rodzinną pracownię, której oferta jest unikatowa. Buty są tu nie tylko personalizowane przez indywidualny dobór skóry czy dodatków, ale są konstruowane od początku do końca z myślą o osobie zamawiającej na podstawie miary zdjętej ze stóp. Wszystkie etapy produkcji wykonywane są na miejscu zgodnie z formułą przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu pracownia może wykonać każde, nawet mniej typowe zamówienie, a Panna Młoda może zlecić projekt swojej wymarzonej pary, idealnie dopasowany do sukienki oraz jej wymagań co do wygody. A wymagania Panny Młodej są wysokie – w końcu chodzi o to, by w szpilkach przetańczyć całą noc!

Na nadchodzący sezon ślubny pracownia przygotowała limitowaną kolekcję *Stellaria*. Modele zostały zaprojektowane w kooperacji z marką MOONS Varsovie w duchu zmysłowego minimalizmu. Dostojna elegancja projektów Agi w magiczny sposób łączy się tu z bohemicznym blaskiem sukienek z najnowszej kolekcji MOONS. Wyrafinowany płynny rysunek linii butów to wynik inspiracji sensualnym światem kwiatów. Buty wykonane są z dbałością o każdy szczegół ze skór naturalnych. Zgodnie z filozofią marki są nie tylko pięknym dopełnieniem wizerunku Panny Młodej – ponadczasowe kroje i barwy oraz kunszt wykonania sprawiają, że buty od Agi Prus świetnie noszą się długo po ślubie.

Zapraszamy na stronę http://www.agaprus.pl/

buty ślubne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *