Czy filmowanie ślubu i wesela jest potrzebne ?

Palma i homar – fotoreportaż z sesji okładkowej
26 stycznia 2018
Yes, I do! Organizer Panny Młodej – czy warto go mieć?
2 lutego 2018

Marzysz o pięknym ślubie w plenerze? A może stawiasz na tradycyjne zawarcie związku małżeńskiego w kościele? Niezależnie od miejsca, dzień ten stanowi jeden z najważniejszych momentów w życiu, do którego po prostu chce się wracać.

Marzysz o pięknym ślubie w plenerze? A może stawiasz na tradycyjne zawarcie związku małżeńskiego w kościele? Niezależnie od miejsca, dzień ten stanowi jeden z najważniejszych momentów w życiu, do którego po prostu chce się wracać. Najlepszą pamiątką całej uroczystości będzie nagranie. Po latach, gdy zasiądziecie ze swoją drugą połówką na wygodnej kanapie przed telewizorem i włączycie pamiątkowy film z ceremonii niewątpliwie nie jedna łezka w oku się zakręci, a wspomnienia dadzą ogromną radość.

Filmowanie ślubów to obecnie nieodłączny element związany z planowaniem tego cudownego dnia. Jest to nie tylko piękna pamiątka dla samej pary młodej, ale także dla wszystkich uczestniczących gości. Możliwości kamerzystów są na chwilę obecną ogromne, dlatego też są oni w stanie spełnić niemal wszystkie oczekiwania przyszłych małżonków. Chcąc, aby nagranie było naprawdę wyjątkowe warto zainspirować się materiałami dostępnymi w Internecie i przedstawić swoje wyobrażenie na temat filmu operatorowi. Dzięki temu uzyska on obraz, do którego będzie dążył przy jego realizacji.

Podczas filmowania ślubu jedni stawiają na minimalizm, inni za oczekują czegoś bardziej wyszukanego i efektownego. W pierwszym przypadku zadanie wydaje się być proste, jednak profesjonalne nagranie to zasługa odpowiednich umiejętności kamerzysty. Drugi wariant wymaga podjęcia bardziej wyszukanych rozwiązań. Idealnym zdaje się wtedy być wykorzystanie dronu. Nagrywanie dronem niewątpliwie wniesie do filmu cos niepowtarzalnego. Przebitki scenerii z lotu ptaka pozwolą na ujęcie szerszego obrazu, tym samym pokazując piękne krajobrazy. Szczególnie dobrze efekt  ten sprawdzi się  w przypadku ślubów w plenerze, bądź, gdy para młoda planuje nagrywki na łonie natury, nad jeziorem, w górach, czy na pięknych polanach.

Profesjonalne filmowanie ślubu pozwoli ująć niezapomniane momenty chwytając za serca wszystkich oglądających. Pytanie, czy warto zagwarantować sobie tę pamiątkę leży w opinii każdego z osobna. Jedno jest jednak pewne! Nic tak nie cieszy jak widok najbliższych cieszących się szczęściem pary młodej podczas ceremonii widziany w domowym zaciszu na ekranie telewizora.

Przeczytaj także

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *