Glamour, pióra, światła w sesji nowego Przewodnika Młodej Pary

Męski styl zaczyna się od głowy!
17 grudnia 2018
Wesele w stylu living coral – kolorze roku 2019 wg Pantone
19 grudnia 2018

Uwielbiamy wracać do Art Hotelu. To magiczne miejsce. Profesjonalizm niezwykle otwartej i pomocnej Ekipy Art, atmosfera miejsca i zróżnicowane wnętrza pozwalają na odkrywanie nowych możliwości w stylizacjach sesji.

Klasyczne i nieco rustykalne wnętrze zmieniło się nie do poznania. Panie z Wromedia, które są autorkami dekoracji w Sali Teatralnej, namówiły nas by pokazać Wam zupełnie inną odsłonę tego miejsca. Inspiracją stał się przepiękny czarny fortepian stojący w rogu sali. Czego mu było trzeba? – Piór, świateł, koralików i dymu, by jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenieść nas w rewiry glamour. Kolejny dowód na to jak ogromny potencjał tkwi w pomyśle i jego realizacji. Taki klimat trudno jest uwiecznić na zdjęciach, ale dzięki profesjonalizmowi Ani z Foto HQ udało się to znakomicie.

Wyjściowy motyw serca, subtelnie przewijający się w biżuterii i dodatkach, pojawił się na pięknej koronkowej sukni ślubnej. Od dawna zabieraliśmy na sesje welon, ale jakoś tak się składało, że rzadko kiedy pasował. W tej stylizacji pięknie „zagrał” i wystąpił w większości ujęć, z efektem woow!
Pan młody w klasycznym granatowym garniturze doskonale sprawdza się również w stylu glamour. Wisienką na torcie jest połyskliwa kamizelka z roślinnym ornamentem. Odsłonę w złocie z drugiej części sali pokażemy Wam już wkrótce.

Przestrzeń Art Hotelu ma ogromny potencjał. Krótka wizyta w apartamencie, z którego wychodziliśmy naprawdę niechętnie, zaowocowała kilkoma klimatycznymi ujęciami.

Zapraszamy do pierwszej części podróży fotograficznej z ostatniej sesji okładkowej we wrocławskim Art Hotelu. 

Piękny makijaż panny młodej Wroclaw   Młoda Para w stylu glamour wesele Art Hotel Wrocław Młoda Para w stylu glamour wesele Art Hotel Wrocław Młoda Para w stylu glamour na tle napisu LOVE Wrocław Klasyczna panna młoda w oprawie glamour Art Hotel Wrocław Młoda Para glamour w Art Hotel Wrocław Panna młoda glamour w Art Hotel Wrocław

Wesele glamour Art Hotel Wrocław Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie w butach ślubnych Visione Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie Sala Teatralna Art Hotel Wrocław Klasyczna panna młoda w oprawie glamour Art Hotel Wrocław Klasyczna panna młoda w oprawie glamour Art Hotel Wrocław Panna młoda w oprawie glamour przy fortepianie Art Hotel Wrocław

Młoda para z balonem serce z helem

Młoda para glamour w Art Hotel Wrocław apartament

Młoda para glamour w Art Hotel Wrocław apartament

Młoda para glamour w Art Hotel Wrocław

Makijaż panny młodej Wrocław Magda Maja Lewicka

Miejsce: Art Hotel Wrocław • suknia: Salon Sukien Ślubnych Flossmann • stylizacje pana: Diuk • florystyka i dekoracje: Wromedia • biżuteria: Jubi-Tom Jubiler • buty: Visione.pl • makijaż: Magda Maja Lewicka • fryzury: Joanna Kuś/Upiększalnia • akcesoria/papeteria: Costa • modele: Natalia i Filip/Myskena • zdjęcia: FotoHQ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *