Najmodniejsze buty ślubne 2018 – poznaj najnowsze trendy

Kuszenie wiekiem czyli trochę starsza Panna Młoda
20 kwietnia 2018
Zaangażować gości w relację z wesela? Możliwe!
1 maja 2018

Wszystkie panny młode szukające idealnych butów do ślubu, od lat kieruję tylko pod jeden adres: do showroomu Ksis. 

Dlaczego? Kasia i Karolina Koczdańskie jak nikt potrafią dobrać i doradzić w kwestii butów na ten wielki dzień. Bo buty są przecież równie ważne, co suknia – dopełniają ślubną stylizację, są ważnym elementem zdjęć, a także – zazwyczaj, przydają się na znacznie więcej późniejszych okazji.

I najważniejsza kwestia – buty ślubne powinny być po prostu wygodne. W końcu spędzisz w nich cały dzień, a jak dobrze pójdzie – przetańczysz i całą noc!

Siostry Ksis zaprezentowały właśnie swoją najnowszą, autorską kolekcję butów na wiosnę i lato 2018. Mamy więc dla Ciebie raport z najnowszych ślubnych trendów

1. Po pierwsze: SIATKA

Śluby odbywają się zazwyczaj latem. Są jednak panny młode, które zamiast odpowiednich na tę porę roku sandałków, wybierają zabudowaną klasykę. Okazuje się, że można połączyć serce z rozumem: wszystko dzięki…przewiewnej siateczce. Zapewnia ona stopom komfort nawet w upalne dni. 

A w połączeniu z kryształkami Svarowskiego – wygląda niezwykle elegancko.

Zrzut ekranu 2018-04-26 o 23.57.43

2. Po drugie: LUSTRZANE OBCASY

Przyznaję, że to mój ukochany trend na ten rok. Uwielbiam wszystko, co się świeci, a lustrzane obcasy to mój osobisty hit. 

To swoista biżuteria, która ozdobi nawet najskromniejszą suknię ślubną. Będzie pięknym dopełnieniem dla ślubnych stylizacji w różnych stylach – buty takie zawierają w sobie czysty pierwiastek glamour, który jest idealnym dodatkiem do większości motywów przewodnich ślubu i wesela.

Zrzut ekranu 2018-04-26 o 23.56.25

Co ważne, lustrzane obcasy to obcasy – słupek. Są przez to zdecydowanie bardziej stabilne niż klasyczna szpilka!

3. Po trzecie: BOHO

Nie znam panny młodej, która nie miałaby choć trochę sympatii do tego stylu. Znam za to całkiem sporo, które motyw boho uwielbiają – nie tylko w swoim wielkim dniu, ale i na co dzień.

Jeśli drzemie w Tobie boho dusza, to w najnowszej kolekcji Ksis znajdziesz coś dla siebie – przepiękne, sandałki z boho frędzlami lub biżuteryjnymi dodatkami. Nie muszę chyba dodawać, że świetnie będą się one dopełniać z wiankiem (postaw w tym sezonie na zielony – bo Greenery wciąż rządzi!) i zwiewną sukienką-mgiełką?

Zrzut ekranu 2018-04-26 o 23.59.05

4. Po czwarte: KALIGRAFIA

Znasz z pewnością nalepki na buty ślubne. Mają ładnie lub zabawnie, w zależności od napisu, wyglądać na ślubnych zdjęciach.

Różnie z tym bywa – bo czasami nie jest ani ładnie, ani zabawnie. Dlatego siostry Ksis zdecydowały się na niezwykłą współpracę.

Wraz z Warszawską autorką kaligrafii nowoczesnej – Styletter, autorki kolekcji proponują ozdobienie butów kaligrafią. Na butach mogą być wypisane daty, sentencje, inicjały  – wszystko to, co chcemy mieć przy sobie w tym najważniejszym dniu w życiu.

I w odróżnieniu od dużo mniej trwałych naklejek – zostaną z nimi już na zawsze.

Zrzut ekranu 2018-04-26 o 23.54.42

Więcej o nowej ślubnej kolekcji Ksis, a także innych projektach Kasi i Karoliny, dowiecie się  << STĄD >>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *