Nasz patronat: 4. Alternatywne Targi Ślubne – zobacz, czym się różnią!

Czy bukiet ślubny może być w innych kolorach niż dekoracje na sali ?
6 października 2017
Gdzie wesele? cz.1 Polecamy konkretne miejsca!
17 października 2017

Uwielbiamy targi ślubne! Z perspektywy blogerów – praktycznie każde to okazja do podpatrzenia trendów i nowości, a także – spotkania dobrych znajomych. Pamiętam jednak, że z perspektywy przyszłej panny młodej, zdecydowanie bardziej do gustu przypadły mi targi mniej liczne, kameralne, a nie te największe w Polsce. Dlatego bardzo do mnie przemawia idea Alternatywnych Targów Ślubnych, które odbędą się już po raz czwarty! Zapraszamy na rozmowę z ich organizatorką, Ewą Kiełsznią. A na targi, zapraszamy już 15 października 2017 w Starym Maneż w Gdańsku!

Skąd pomysł na tak oryginalny motyw przewodni targów?

Tworząc targi 2 lata temu zauważyliśmy, że powstało w Polsce wiele firm, które zaczęły oferować nieco inne usługi ślubne. Targów ślubnych w całej Polsce było wówczas mnóstwo, ale żadne z nich nie były sprofilowane w określony sposób. Pomyśleliśmy, że jest to nisza, którą warto wypełnić.

Czym się targi będą różnić od typowych imprez tego typu, do którego jesteśmy przyzwyczajeni?

Przede wszystkim selekcją wystawców. Staramy się nawiązywać współpracę z takimni firmami, z których usług sami chętnie byśmy skorzystali. Sama impreza jest również o wiele mniej krzykliwa, nie pobieramy opłaty za wstęp, nie organizujemy konkursów czy głośnych wystąpień. Dbamy o stonowany, naturalny klimat.

Jakie atrakcje będą czekać na odwiedzających?

Głównie będą to nasi wystawcy, pracujemy jeszcze nad planem dodatkowych wykładów, których będzie można posłuchać w trakcie imprezy.

ATS_15.10.17_plakat_A4_www_v2

Na jakich wystawców szczególnie warto zwrócić uwagę?

Na wszystkich i każdego z osobna.:) Zapraszamy firmy z całej Polski, pojawią się znane lokalne marki, takie jak Magdalena Paszkiewicz, Manufaktura Mojej Mamy czy Dolly’s Dress, ale także np. butik Ksis z Warszawy oferujący bardzo eleganckie buty ślubne dla pań.

Co jest największym wyzwaniem przy organizacji tak interesującej imprezy?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Współpraca ze wszystkimi jest na tyle płynna i przyjemna, że trudno odbierać jakikolwiek aspekt pracy nad targami jako wyzwanie. Chcielibyśmy trafić do jak największej grupy odbiorców, którzy przy organizacji swojego ślubu myślą nieco bardziej alternatywnie, to chyba największe wyzwanie.

Kto szczególnie powinien wziąć udział w targach: czy tylko panny młode?

Na targach będzie można spotkać firmy, które zajmują się np. fotografią ślubną, ale nie tylko – osoby, które poszukują fotografa na jakąkolwiek ważną okazję również na pewno znajdą u nas ciekawych kontrahentów. Podobnie rzecz ma się z kwiaciarniami i cukierniami, z których usług korzystamy nie tylko przy okazji ślubu.

Czym ta edycja będzie się różnić od poprzednich? 🙂

– Z tą edycją po raz pierwszy wychodzimy z murów Sztuki Wyboru i przenosimy się do Starego Maneżu, to największa zmiana.:) Będziemy mieli do dyspozycji więcej przestrzeni, zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających.

Alternatywne Targi Ślubne – inicjatywa mająca na celu zaprezentowanie odmiennego punktu widzenia na ślub. Skupia marki proponujące wyjątkowy design, jakość na najwyższym poziomie i niecodzienne podejście do tematu wesel. 15 października 2017 roku organizowana jest już 4. edycja.

Ewa Kiełsznia – współorganizatorka Alternatywnych Targów Ślubnych i innych wydarzeń na terenie Gdańska, założycielka marki Róża Lis Wedding Fashion zajmującej się produkcją sukien ślubnych z tkanin ekologicznych i ręcznie tkanych koronek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *