Niezwykły konkurs dla narzeczonych

Rodzice pary młodej w dniu ślubu – to też ich wielki dzień!
9 października 2018
Buty na ślub 2019 – co nowego w showroomie Ksis?
10 października 2018

Mamy dla Was wspaniały konkurs! Do wygrania pula nagród o wartości 8500 zł!

Konkurs dla Narzeczonych, ale również dla tych, którzy jeszcze nie mieli zaręczyn, a mogą powiedzieć/usłyszeć TAK w ekskluzywnym apartamencie na 41 piętrze Sky Towera we Wrocławiu. W pięknej oprawie, uwiecznione na profesjonalnych zdjęciach, z bonem na suknię ślubną i garnitur.

Brzmi zachęcająco? – Do dzieła!

Konkura dla narzeczonych Dlaczego ON/ONA/WY? Przewodnik aMłodej Pary

Koniecznie zapoznajcie się z Regulaminem Konkursu, są tam istotne zapisy.

Tak w skrócie:

Konkurs odbywa się na naszym profilu facebookowym: https://www.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/

Konkurs trwa od dnia 10 października 2018 r. do dnia 31 października 2018 r., do godziny 12.

Zadaniem uczestnika Konkursu jest opublikowanie swojego kreatywnego zdjęcia z partnerem (partnerką) oraz krótkiego tekstu (maksymalnie 3 zdania) odpowiadającego na pytanie konkursowe: Dlaczego to właśnie ON/ONA/WY?

Wyłącznie wpisy konkursowe opublikowane w formie zdjęcia i komentarza pod postem konkursowym biorą udział w Konkursie. Wpis konkursowy musi zawierać oryginalne i prawdziwe zdjęcie Uczestnika konkursu z partnerem/partnerką, tekst Uczestnika musi być tekstem oryginalnym, niepublikowanym wcześniej.

Konto uczestnika musi być „żywe”, prawdziwe, z historią, z imienia i nazwiska.

Sponsorzy i nagrody w Konkursie

Nagrodę główną przyznaje Komisja Konkursu złożona z przedstawicieli Sponsorów oraz Organizatora, która wyłoni Zwycięzcę z pierwszej piątki Wpisów konkursowych, które zdobyły największą liczbę polubień. Nie czekajcie więc, bo ilość polubień ma znaczenie!

Nagrodą w konkursie jest pakiet o wartości 8500 zł, złożony z następujących nagród ufundowanych przez Sponsorów:

 1. 1 nocleg w ekskluzywnym apartamencie Sky Tower na 41 piętrze, o wartości tysiąca złotych, ufundowany przez Przewodnik Młodej Pary,
 2. Suknia ślubna do wartości 4 tysiące złotych z kolekcji Amy Love Bridal lub White Code by Amy Love, ufundowana przez Producenta sukni,
 3. Garnitur męski do wartości 2 tysięcy złotych ufundowany przez Producenta – Dom Mody Nysa,
 4. Pakiet Zaręczynowy Marry Me od Al-Decor, w skład którego wchodzą wielkoformatowe świetlne litery przestrzenne, bukiet kwiatów i szampan. Wartości nagrody 750 zł.
 5. Sesja zdjęciowa w dniu noclegu w apartamencie ufundowana przez Studio Fotograficzne Blancanieves FotoHQ. Wartość nagrody 750 zł.

  Aby wziąć udział w Konkursie, należy posiadać aktywny profil w serwisie Facebook, zgodnie z definicją tego pojęcia zawartą w serwisie Facebook, założony i prowadzony zgodnie z Regulaminem opublikowanym przez serwis Facebook oraz wszystkimi innymi zasadami, politykami lub wytycznymi serwisu Facebook.Osoba biorąca udział w Konkursie zobowiązana jest do polubienia profili fb każdego ze Sponsorów:
  1. https://web.facebook.com/PrzewodnikMlodejPary/
  2. https://www.facebook.com/pages/category/Bridal-Shop/Adeline-suknie-%C5%9Blubne-Salon-firmowy-Amy-Love-149763461744660/
  3. https://web.facebook.com/dommodynysa/
  4. https://web.facebook.com/al.decor.events/
  5. https://web.facebook.com/StudioFtograficzneBlancanievesFotoHQ/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *