Pomysł na prezent ślubny – wyjątkowy obraz na zamówienie

Ślub i wesele 2019 – poznaj najnowsze trendy
31 grudnia 2018
Jemto.pl – smacznego!
4 stycznia 2019

Pomysł na ślubny upominek to temat, który pojawia się w wielu rozmowach na temat ślubu i wesela. Wiadomo, że nikt nie chciałbym, aby prezenty się powtarzały ani były zupełnie nieprzydatne. Dążymy do tego, aby zaskoczyć młodą parę i sprawić jej przyjemność czymś oryginalnym, niestandardowym i dopasowanym do ich zainteresowań.

Ślub to nowa droga życia i duże zmiany, często także w miejscu zamieszkania. Dlatego my osobiście bardzo cenimy wszelkiego rodzaju sprzęty dla domu. Oprócz wszelkiego rodzaju urządzeń ułatwiających codzienne czynności można także pomyśleć o czymś, co jest po prostu ładne i będzie stanowić ozdobę.

Jeśli idąc tym tokiem rozumowania pomyśleliście o obrazach lub fototapetach, mamy dla Was fajną propozycję.

1_KONECKA-Hidden-Entrence_1200r

Cyfrowy obraz – co to takiego?

Sztuka nie powinna być zamknięta w galeriach – jej miejsce jest wśród ludzi, na domowych ścianach. Z takiego założenia wychodzą twórcy platformy GURUPA, która umożliwia zamawianie obrazów, które powstają na bazie nowoczesnej technologii.

Obrazy drukuje na archiwalnym płótnie artystycznym canvas. Do wydruku używana jest specjalistyczna drukarka EPSON Stylus Pro. Następnie płótno jest naciągane na drewnianą ramę wykonaną zgodnie z zamówionym rozmiarem obrazu. W efekcie otrzymujemy rzeczywiście obraz na płótnie, a nie plakat.

Jak to w praktyce wygląda? Dzięki uprzejmości GURUPY mieliśmy okazję się przekonać.
Na naszej ścianie wisi już jedna praca tego typu.

obraz1

Jakie są zalety obrazów artCanvas?

1. Oryginalne prace
W bazie znajdują się działa młodych polskich artystów, co stanowi ciekawą alternatywę dla często reprodukowanych tradycyjnych obrazów. Wybierając jedną z kilkuset propozycji i dobierając rozmiar obrazu z wielu dostępnych opcji tworzymy tak naprawdę produkt na indywidualne zamówienie. Każdy produkt ma certyfikat autentyczności z podpisem autora.

2. Łatwość zamówienia
Nie będąc ekspertami od sztuki możemy w prosty sposób obejrzeć i zamówić wybrany obraz online. Bez konieczności wizyty w galerii. Od razu też znamy cenę obrazu, która jest uzależniona od jego wielkości.

3. Trwałość
Obraz tego typu jest prezentem na lata. Perfekcyjna chłonność atramentów, ostre kontury i piękne barwy sprawiają, że takie płótno artystyczne doskonale wygląda i nie traci z czasem swoich właściwości. Gwarancja zachowania kolorów obejmuje 200 lat!

4. Wiesz co kupujesz i kogo wspierasz
Wszystkie materiały używane podczas powstawania obrazów są
przyjazne dla środowiska i nie zawierają żadnych metali ciężkich. Krosno na które zostaje naciągnięte płótno jest produkowane w Polsce, z drewna pochodzącego z Borów Tucholskich, a profile artystów, którzy są autorami drukowanych obrazów można zobaczyć na stronie GURUPY.

mock up poster frame with on retro chest of drawers, hipster int

Ile to kosztuje?

Ceny zaczynają się od ok 140 zł za obrazy 25×25 cm i stopniowo rosną wraz z wielkością. Za obrazy o wymiarach 80×80 cm zapłacimy już ok 800 zł. Dzięki tej elastyczności dopasujemy zamawiany prezent do możliwości finansowych oraz przeznaczenia.

Jeśli szukacie pomysłu na wartościowy prezent ślubny dla kogoś kto posiada dobry gust i poczucie estetyki oraz interesuje się sztuką i wzornictwem cyfrowe obrazy artCanvas mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Wpis powstał we współpracy z GURUPA.PL

mock up posters in living room interior. Interior scandinavian s

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *