Suknie ślubne z długim rękawem

Wesele w Ultra Violet – kolorze roku 2018
22 grudnia 2017
Ślub i wesele 2018 – przegląd trendów
31 grudnia 2017

Witajcie Guziczki! Ostatnio pozostaję w temacie pięknych kreacji. Dzisiaj postanowiłam przygotwać dla Was kolejną galerię, tym razem będą to suknie ślubne z długim rękawem! Idealne na zimowe, jesienne i wczesno wiosenne wesele suknie z długim rękawem sprawią, że poczujesz się komfortowo, wygodnie, cieplutko i zaskoczysz gości! Nie wiem, czy zaurazyłyście, ale motyw krótszych i dłuższych rękawów w modzie ślubnej bardzo mocno zaczyna wypierać kroje z zupełnie odkrytymi ramionami.

Dlaczego suknie ślubne z długim rękawem?

Panny młode czasami zdają się odkrywać zbyt wiele ciała, w ten sposób zamiast dodawać sobie seksapilu odejmują go. Jeśli decydujesz się na ślub kościelny, tym bardziej powinnaś zwrócić uwagę na możliwość delikatnego osłonięcia nagich ramion i odkrytego dekoltu. OCzywiście nie mam tu na myśli zamykania się i zasłaniania ciała niczym w średniowieczu, chodzi mi jedynie o klasę i smak, a także o wzięcie pod uwagę innych ciekawych krojów.

Suknie z długim rękawem potrafią dodać pannie młodej powabu, elegancji, a ślubnej kreacji nowoczesnego, modnego smaczku. Ten typ sukni może być prosty – rustykalny, vintage lub seksowny i wykwintny – w stylu glomour, wszystko zależy od Twoich preferencji.

Suknie z długim rękawem to jeden z tych motywów, które są niezwykle urokliwe, smaczne i jednocześnie niezwykle seksowne. Z resztą zobaczcie same!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *