Wesele w Sylwestra

Wesela a żałoba
30 stycznia 2019
Nie ŚPIMY – Pomagamy! – Jak dobro wraca ze zdwojoną siłą
19 lutego 2019

Sylwester jako motyw przewodni? Koniecznie! 

Wybierzcie  aranżację weselnej zabawy dokładnie pod dyktando sylwestrowej nocy. Wróćcie do balonów, serpentyn, girland, brokatu i mnóstwa światełek. Najważniejszym elementem niech stanie się zegar,  duży, najlepiej stary, głośno bijący lub wygrywający melodię. Będzie strażnikiem czasu i magicznej godziny 24:00.Wyobrazcie siebie składających sobie życzenia na Nowy Rok, rok rozpoczynający Waszą wspólną podróż… 

Sylwestrowa zabawa i sylwestrowe wesele nie może obyć się bez noworocznych rekwizytów. Przydadzą się kapelusiki, czapeczki, zabawne okulary, trąbki, gwizdki, serpentyny, zimne ognie i woreczki z konfetti…A może pójdziecie krok naprzód i zaplanujecie zabawę tematyczną z określonymi przebraniami ?(wskazówki, jak to zrobić znajdziecie w opisie stylu vintage) 

 W okolicach północy wszyscy goście biorą udział w oczepinach. Dołączcie elementy zabaw typowo karnawałowych. Punktem kulminacyjnym musi stać się  wspólne odliczanie!(nie zapomnijcie o dodatkowym zapasie butelek szampana). 

Zegar oznajmujący północ to także  idealny czas na niepowtarzalne ślubne i noworoczne życzenia, toasty i przemowy. Możecie zaplanować  fajerwerki lub dołączyć się do widowiska przygotowanego przez władze miasta, gminy, domu weselnego lub innych mieszkańców (pamiętajcie o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas takich pokazów!). 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *