Yes, I do! Organizer Panny Młodej – czy warto go mieć?

Czy filmowanie ślubu i wesela jest potrzebne ?
2 lutego 2018
Ślub na plaży – inspiracje z Meksyku
12 lutego 2018

Kiedy ktoś wymyśla jakiś sposób na to, by ułatwić parom organizację ślubu i wesela i sprawić, że TEN DZIEŃ będzie piękny, a nowożeńcy szczęśliwi to zawsze kibicujemy takim inicjatywom. Dlatego, kiedy zwrócono się do nas z propozycją objęcia swoim patronatem specjalnego organizera dla nowożeńców nie zastanawialiśmy się tylko od razu byliśmy na TAK.

Organizer Panny Młodej na pierwszy rzut oka wygląda jak gruby notes na spirali. W środku znajdziemy strony, które podczas ślubnych przygotowań zostaną zapełnione treścią oraz wiele przydatnych porad. Zaczyna się od quizu, sprawdzającego jak dobrze się znacie, mamy też powszechnie znane kalendarium, gdzie zapisujemy, co kiedy ma być załatwione (przymiarki sukni, wieczór panieński, notatki ze spotkań z wykonawcami itd.), zawartość koszyczka ratunkowego, listę gości itd. Jest wiele check list, które ułatwią rozpisanie budżetu czy zaplanowanie wszystkich spraw.

Wśród praktycznych porad znajdziemy między innymi gotowe listy pytań, które warto zadać fotografowi, florystce albo osobom odpowiedzialnym za oprawę muzyczną. Po większością pytań moglibyśmy się podpisać. Nic dziwnego, w końcu sami publikowaliśmy przecież na blogu cykl notek „10 pytań do…”.

Trzeba przyznać, że publikacja jest bardzo ładna i kolorowa, dzięki czemu najpewniej przypadnie do gustu również osobom posiadającym bardziej ode mnie rozwinięte poczucie estetyki. Pastelowe kolory i odręczne rysunki nawiązujące do tematyki ślubnej sprawiają, że kartkowanie organizera jest naprawdę przyjemne. Logiczny układ i dobrze zaprojektowane strony sprawiają, że z kalendarza łatwo korzystać, a najważniejsze zapiski odnajdujemy w łatwy sposób.

Co więcej, notatnik pozwala na wieloaspektowe planowanie ślubu: zarówno pod względem ogranizacyjnym, jak również – mentalnym: bardzo fajna sprawa to strona antystresowa.

Twórcy kalendarza pomyśleli o wszystkich szczegółach związanych z długim procesem planowania wielkiego dnia. Korzystając z niego, możemy być pewni, że nie zapomnimy o najmniejszych drobiazgach – a to przecież spędza młodym parom sen z powiek! Teraz już nie musicie się martwić, że o czymś zapomnieliście.

27591268_10213718400451006_1598024961_n

W dobie aplikacji mobilnych do planowania wszystkiego, analogowa forma notatnika zdecydowanie się wyróżnia. Format doskonale mieści się w damskiej torebce – co nie jest bez znaczenia. Obstawiam, że od zaręczyn do ślubu, przyszła panna młoda nie będzie się z notatnikiem rozstawać – i bardzo słusznie. Notatnik przydaje się na każdym etapie, dlatego jedną z pierwszych czynności po zaręczynach, a przed podjęciem jakichkolwiek decyzji związanych ze ślubem, powinno być zaopatrzenie się właśnie w „Yes, I do!”.

To, co uważam za jedyną chyba wadę, to sam tytuł, jakby sugerujący, że za sporządzanie notatek odpowiedzialna jest Panna Młoda, a nie oboje przyszłych małżonków. Zdecydowanie wolałbym tutaj tytuł w rodzaju „Organizer Młodej Pary”. Tutaj imię przyszłego męża jest wprawdzie wpisywane na jednej z pierwszych stron notatnika, nie jest jednak dostatecznie zasugerowane, że ślub to także jego sprawa. A uparcie będę twierdził, że jednak jest!

Generalnie, organizer to przydatna pomoc w planowaniu ślubu i wesela i z pewnością sprawdzi się lepiej niż zwykły notes, z którego my kiedyś korzystaliśmy. Szkoda, że wtedy nie było „Yes, I do!” – dużo by nam on ułatwił.

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, nie zwlekajcie! Pamiętajcie, że obecnie trwa promocja w ramach której do 14 lutego kupicie produkt 10 zł taniej.

Szczegóły na stronie http://organizerpannymlodej.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *