Zaproszenia ślubne, które zawsze pozostają w modzie

Kolor roku 2018 Ultra Violet
14 grudnia 2017
Sukienka na Wigilię
18 grudnia 2017

Podążanie za trendami może być czasem zgubne. Tym bardziej, że trendy szybko się zmieniają i praktycznie w każdym sezonie przewiduje się, że modne może być coś innego . Jeśli nie interesuje Cię jednak co aktualnie ma być na topie a co nie lub po prostu nie chce Ci się tego śledzić, mamy dla Ciebie zestaw uniwersalnych propozycji, które zawsze wypadają dobrze. Jakie motywy wykorzystać, jeśli chcemy zrobić ponadczasowe zaproszenia ślubne, które zostanie ciepło przyjęte przez każdego?

Zobacz nasze propozycje na 2018 rok!

Czarno-białe

Biel i czerń to uniwersalne kolory, które zawsze się sprawdzają. Monochromatyczne zaproszenie jest zawsze eleganckie i stonowane oraz mamy pewność, że nikt nie potraktuje kolorów jako zbyt jaskrawe albo zbyt smutne jak na charakter uroczystości. Biel sukni ślubnej, biała koszula pana młodego i czarny garnitur – wszystko tu idealnie pasuje.

czaro-biale-zaproszenieslubne2018

Kartka pocztowa

To propozycja z kategorii tych trochę bardziej odważnych, ale wciąż bardzo bezpiecznych. Jeśli podobają nam się niestandardowe oryginalne formy stylizowanie zaproszenia ślubnego na kartkę pocztową może być strzałem w dziesiątkę. List w butelce, puzzle albo zaproszenie umieszczone w latającym baloniku to mogą być zbyt oryginalne pomysły, które nie zostaną zrozumiane. Ale zaproszenie w formie kartki pocztowej to zawsze będzie dobry pomysł.

kartka-pocztowa-zaproszenieślubne2018

Kokarda

Pojawienie się kokardy na zaproszeniu ślubnym o znany od lat trick, który dodaje uroku z pozoru zwyczajnemu kawałkowi papieru. Kokardy umieszczone na kolorowych wstążkach prezentują się doskonale, sprawiając, że zaproszenie ślubne od razu rzuca się w oczy. Jeśli szukamy czegoś co przykuje wzrok i będzie wskazywać na wyjątkowy i uroczysty charakter ślubu kokarda wydaje się bardzo dobrym tropem.

kokarda-zaproszeslubne2018

Paski

Kolorowe pasy to kolejny uniwersalny i sprawdzony od lat motyw na zaproszeniach ślubnych, który często się powtarza. Na zaproszeniu możemy z dumą zaprezentować kolor przewodni ślubu i wesela lub całą paletę kolorów. Paski na zaproszeniu to coś tak naturalnego jak paski na koszuli. Takie wzory można brać w ciemno.

paski-zaproszenieslubne2018

Róże

Róża jako symbol miłości niezaprzeczalnie łączy się ze ślubem. Z tego powodu jest też doskonałą ozdobą na zaproszeniu ślubnym. Najbardziej klasyczne rozwiązanie to oczywiście czerwona róża, ale równie dobrze możemy wykorzystać także inne barwy, w końcu wiadomo, że w naturze te kwiaty występują e różnych kolorach. Róża świetnie wkomponuje się w ślub i wesele w stylu romantycznym, ale nie tylko.

róże-zaproszenieslubne2018

Zdjęcia zamieszczone w artykule pochodzą ze strony Z-Miłości.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *